Acemi Açelya

21 yaşında, kumral, teninde aşkı hissetmek için yanıp tutuşan bir kadınım. Ben zaten siz yokken bile yanıyorum bir de beni sizinleyken hayal edinsenize… her zaman benim için seks çok değerliydi zaten. Öğrenciliğimin ikinci senesinde sizinle olmak bu neden bana çok cazip geldi ama bence sadece yatakta eğlenmemeliyiz. Ben Akyol’da oturuyorum isterseniz tanışma aşamasını yine bu semtte gerçekleştirebiliriz. İçkili birkaç yer biliyorum Bayazhan gibi… Orada karşılıklı en güzel sohbetleri yaşarız, birbirimizi tanırız.

Erkekleri istediğimi söylemiştim… evet ben seks konusunda biraz kendisine karşı koyamayan bir kadınım ama erkeklerim de arzu edilmeye değer olmalıdır. Daha sohbet ederken bile erkeklerimden etkilenmeliyim. Buna ten uyumu diyebiliriz… Benim hoşlandığım erkek tipleri karizmatik, orta yaş hafif saklarında ve sakallarında kır olan erkekler. İzmirliyim aslen ve öğrenciyim. Daha önce de öğrenciliğimden bahsetmiştim. Güzelliğimin teminatı İzmirli bir kız olmam olabilir… ama yapacaklarımın teminatı nedir?  olmak benim için bir mecburiyet olmamalıdır. Bu da kendisine bakmış, tarz, fit, uzun boylu erkeklerle olduğum zaman olabilir.

Sohbet aşamasında anlaşacağımızı düşünüyorum çünkü kültürlü bir kadınım. Seksten de bahsedebilirim tabii ki her kadın gibi ama benimleyken sizi her alanda yaşadığımız eşsiz sohbetlerle memnun etmek istiyorum önce. Daha sonra sizi yatakta yapabileceklerimle şaşırtacağım. Evimde olmak istiyorum sizin kadınınız oluyorken… kendimi rahat hissetmem için bu önemli. Hem öğrenci olmam hem de genç olmam sizleri bakımsız bir evde misafir edeceğim demek değildir. Son derece lüks, kaliteli bir evde ve muhteşem bir kadınla zaman geçireceksiniz.

Tanışma aşaması bittiğinde zaten yaşadığım semtte olduğumuz için aracınız olsa da ben yürüyerek bana geçmek istiyorum… o anlarda sizinle sohbet etmeye bayılıyorum gerçekten.

Eminim fiyatla alakalı şu anda bu yazıda benden bir bilgi almak istiyorsunuz ama hayır söylemeyeceğim. Fiyatımı belirlerken ben erkeklerden etkilenme durumumu da bakarım. Yine de söylemem lazım ben  olmayı yeni yaşamaya başlamış bir kadın da olsam tamamen kusursuz bir şekilde yaşamak istiyorum… Gelin bundan bahsedelim. Tamamıyla sınırsız olacak olmam eminim sizi de memnun edecek.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın