Aşk Hayatı

Biraz orta yaş da olsa erkekler bilir gerçekten de  eskiden aşk çok zor elde edilir bir şeydi. Tamam Türkiye’nin genelinde aşk zaten her zaman zor elde edilirdi ama burada… maalesef daha zor çünkü internet geç geldi, gelse de kullanan bayan sayısı azdı falan. Sonra internette sosyal medyada erkekler daha çok kadın tavlar oldu ama yetersiz… aleni açık, seksi istiyorum diye bağıran kadınların ortaya çıkması yine zaman aldı. Siz hala bu bayanlarla karşılaşmadıysanız o zaman güzellerin tek taşı sitemizle hala karşılaşmamışınız demektir ne acı… güzel kadınlar zaman geçirirken erkeklerini daha güzel eğlendirir diye bir kaide var mı tabii ki yok. Seks ve seks becerileri sonradan elde edilir bir durumdur… bu nedenle olgunların işi bilmesi normal değil mi? Bence son derece normal… o zaman hadi işi bilen olgunlarla da zaman geçirmeyi bir düşünün…

Kadında en değer verdiğiniz bedensel özellik nedir? Şişman kadınları çekici bulan ve “asla zayıf kadınlarla olmam” diyen erkekler de var ve eğer bu kadar ender bu kadar seçici erkeklerdensiniz sadece kilo muhabbetinde değil her türlü muhabbette sizi memnun edecek bayan arkadaşa da sitemizden ulaşabilirsiniz. Aşk maceradır aslında… her zaman! Neden mi? Çünkü ne kural olursa aşk aşk olabilir ne de herhangi bir yasak… o nedenle sizler sizlere zaman geçirirken ben tam bir macera yani tam bir aşk yaşadım demenize neden olacak güzelleri seçmelisiniz.

Bir de erkekler genelde kadınlar hiç zevk almaz falan diye mi düşünüyor anlamadım ama olay şudur arkadaşlar… kadınlar da sizinleyken zevk alıyor ama zevk verirseniz. E bayanlara zevk vermek de sizlerin elinde olan bir şey değil mi? Mesela olan bayan ne istiyor??? Grup sekse grup, köle olmaksa köle olmak… verirseniz istedi neyse bu bayanlara o zaman gerçekten de onları çok memnun edebilirsiniz değil mi?

Erkekler olarak sizin seksi bir de imkanlarınız dahilinde yaşayacağınızı unutmamanız lazım… mesela bayan arkadaşların evi olması önemliyse o zaman otelde zaman geçiren kadınları rahatsız etmemelisiniz ama ortaya komik muhabbetler çıkabiliyor… evet gerçi eskort bayanlar için her ne kadar erkeklerin onların ilgisini çekme çabaları şebekçe de olsa fark etmez bir süre sonra o kadar çok sık yaşanan bir durum ki haliyle canları sıkılabiliyor ama erkekler de o zaman bu konuda bayanları anlasın sitedeki özelliklerinde tamamen emin olduktan sonra arasınlar yoksa gerçekten de üzülmenize neden olacak sözler duyabilirsiniz bayan arkadaşlardan. Bundan da zevk alan erkekler var aslında… sadece hobi amaçlı bayanları arayan bu noktada sizin yapmanız gereken nedir? Bu bayan arkadaşlarla geçirdiğiniz zamanı muhakkak onlara kaliteli erkeklerden birisi olduğunuzu göstererek, centilmence yaşamanızdır.

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın