Elit Arkadaşlar

Siz tekdüze ve bir seferlik bir arkadaşlığından öte uzun süre süren, sık görüşmelere dayalı ama mali açıdan da sizleri yormayacak bayan arkadaşlarla mı tanışmak istiyorsunuz? Bu kolay… istemeniz yeterlidir. Sitemizde gerçekten de her erkeğin hayallerindeki kadınla buluşması çok kolay.

Aslında tek seferlik birlikelikler de güzeldir… hatta zaman ve mekân (biraz da parasal) sıkıntılarından dolayı erkekler arabada eskort bayanlarla da zaman geçirmek isteyebilir. Neden olmasın ki? Hadi sizlerle zaman geçirirken bayanları nasıl eğlendirirsiniz hem de sizinle zaman geçirmesi gereken bayanlara nasıl karar vermelisiniz bundan bahsedelim.

Öncelikle karar aşamasından bahsedelim mi? Hem bu durumda bayanları da üzmemiş olursunuz! Çünkü doğru seçimler sadece sizi mutlu etmez ki sizinle olan bayanların da mutluluğunu garanti eder. Bu nedenle sitemiz özelliklerini kullanmak konusunda gerçekten de özenli olmalısınız.

Sitemiz sizlere bayanları hem resim hem de profilleri ile inceleme sırası verir ama random olarak değil yaş, boy, kilo gibi detaylı kriterlere göre bayanları da sıralayabilirsiniz. En önemlisi de fiyatla alakalı seçimler yapabilirsiniz.

E erkekler eğlenirken çok yüksek rakamlar ödemek zorunda değiller. Bu nedenle sitemizde erkekleri madden zorlamayacak bayanlara hemen ulaşmaları için birkaç yol var ama sitemizin bayanlarla hiç alakası yoktur bunu da bilmenizi isteriz. Sitemizdeki bayanlar eğer fiyat vermişse o zaman sadece sizlere bunu listeleriz ki genelde de verirler… vermemişlerse ne olmuş? O zaman şunu diyebiliriz. Prezervatif kullanılan bir sekste gecelik ödeme 1000TL az çok olur genelde.

Yani bundan aşırı fazla isteyenlerle görüşme yapmayabilirsiniz ama aşırı az istemişlerse de o zaman bir neden araştırması yapmalısınız. Olgun bayanlar daha çok genç erkekle zaman geçirmek için indirim yapmışsa sorun değil ama dominant genç bayanlar erkeklerle zaman geçirirken oyuncaklı seksler yaşamak için de indirimler yapabiliyor.

Yani sevişirken derinden derinden büyük acılar yaşamak istemiyorsanız birden o zaman bu konuda özellikle dikkat etmelisiniz değil mi?

Bir de bayan arkadaşlar erkeklerle zaman geçirirken diğer bayanları hesap karıştığı için pek istemezler e kıskançlık da var ama varsa bir kafa dengi arkadaşınız o zaman bayanlarla daha ucuza zaman geçirirsiniz. Çünkü yine prezervatif kullanılan bir seks için +1 arkadaşa o bayan arkadaş x2 ödeme almak yerine 1500TL bir ortalama ile ücret ister bu da gecelik seksleri erkekler için çok daha yaşanır bir hale getirir. İstersiniz ama değil mi sizler böyle özel indirimler.

3 erkek kabul eden bayanlar da var sitemizde eğer araştırırsanız o zaman zorlanmadan bulabilir ve bayanla normalde olması gerekenden çok daha ucuza zaman geçirebilirsiniz… eğer gerçekten de eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorsanız bu durumda ödeme çok düşünmeyin derim ama yani maddiyat tabii ki elden ne gelir!

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın