En Ucuz Bayanlar

Herkesin maddi durumu kendisine… kimisi ucuza zaman geçirmek ister ama ucuz kadınlarla değil. Ucuz zaman geçirmekle ucuz kadınlarla zaman geçirmek arasında gerçekten de çok büyük farklılıklar vardır ve bunu zaten erkekler bilir. O nedenle bu konuya girmeyeceğim ama gecelik randevular genelde 1000TLlik bir ortalama ile Gaziantep’te yaşanmaktadır. Bu ortalama rakam tabii ki daha azına da bayanlarla zaman geçirebilirsiniz ama nasıl? İşte bu yazıda  bayanların en ucuzları ile zaman geçirmenin yöntemlerinden bahsedeceğim hem de pazarlık etmeden. Tamam pazarlık edin ama pazarlık eder gibi değil. Her şeyin bir adabı vardır daha sizi az da olsa tanımamış bayanlarla peygamber pazarlığına tutuşmak bayanları kaybetmenize neden olur muhakkak.

Erkekler… gerçekten de haklı aslında bazı bayanların pahalı olduğunu söyledikleri zaman. Tamam ederi olan genç, güzel ve alakalı kadınlar pahalı olsun sorun değil ama yani hiç etmeyen, değersiz kadınların pahalı olması anlamsız zaten bu nedenle ederi olmayan kadınlara ederinden fazla ödememeniz için eğer sitemizi incelerseniz fiyat veren bayanlar üzerinden seçimler yapabilirsiniz.

Sitemiz hiçbir bağı olduğu bir yer değildir, biz ajans değiliz o nedenle bayanlar randevuları için ne ister istemez bilmeyiz ama arama panelinden fiyat yazarsanız ya da ücret o zaman bayanların fiyat verenlerini listeleyebilirsiniz. Bu da ortalamayı öğrenmenize ve o andan sonra bu bayanlarla hangi rakamlardan zaman geçirmeniz gerektiğine dair fikir elde etmenize neden olur.

Gerçi yazımızda bizler de bahsediyoruz. Gecelik ücretler ortalama 1000TL saatlik ücretler ortalama 350TL ve seans birlikteliklerse 200TL kadar.

En kaliteli kadınlarla zaman geçirmek diye bir durum da söz konusu olamaz zaten. Çünkü kaliteli kadın diye bir şey yoktur sizlere uygun bayan arkadaşlar vardır. Sınırsız bayanların da ucuz olanları var ama dediğimiz gibi durum sizlerin şirinlik oranları ile alakalıdır. Kadınlara nasıl yaklaşması gerektiğini bilen her erkek aslında kadınlardan indirim istemenin de bir şekilde yolunu bulur değil mi? Zor değil arkadaşlar eğlenceli zamanlar geçirmek gerçekten de hem de bu zamanları ucuza da geçirebilirsiniz ama sitemizi incelemeli ve özellikle de  bayan profilleri ile alakalı iyi bir araştırma yapmalısınız o zaman gerçekten de bu bayanlarla çok eğlenebilirsiniz. Siz sizi eğlendirirken bayanın kondom kullanmasını istemiyorsanız hakkınızdır ve gerçekten de kondom alınan hazları azaltır ama bunu aynı zamanda olabilecek en uygun şekilde de yaşayabilirsiniz işte bu nedenle sizlere diyorum ki sitemizi kullanın. Ayrıca grup seksler her zaman kişi başına ödenen rakamın daha az olmasına neden olur. Eğer arkadaşlarınız varsa gerçekten de samimi olduğunuz o zaman bu durumu ucuza zaman geçirmek için kullanabilirsiniz.

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın