Gecelik Bayan Nedir?

Her şeyde uyum çok önemli gerçekten de… özellikle de uyum kafada önemlidir. Sohbet ederken kafada uyum yoksa o zaman sohbet güzel olmaz, etkilenme olmaz. Bunu bilir olan her kadın ve sizlere her zaman kendileriyle olursanız muhteşem bir sohbet yaşayacağınızı söyler. Gerçi herkes bunu söylediği zaman muhakkak birçoğunun sizlere uymadığı da kesinleşir ama bu kadınlar şartları olan kadınlar… o zaman bu şartlara bakarak seçimler yapmalısınız. Gerçekten de kadınların şartlarını incelemek onlarla eğlenip eğlenemeyeceğinizi anlamanızda sizlere büyük yarar sağlar. Öncelikle büyük eğlenceler içkisiz olmaz. Bu durumda sizlerle zaman geçirecek olan bayan içki içiyor mu? Anlamak önemlidir, tamamsa… o zaman sizin için önemli olan diğer durumlara bakalım… anal seks olabilir veya oral hatta çok daha güzeli cim cif gibi fetişler de isteyebilirsiniz. İşte bayanların bu durumları sizlerleyken yaşayacağından emin olmanız lazım. Eğer kadınlar hayır demişse o zaman yapacak bir şey yok evet diyeni bulana kadar zorlamalısınız şansınızı yoksa tamamen eğlenmeniz söz konusu olmaz hep içinizde bir yer eksik hisseder maalesef.

Bir de seks özel bir durum… yani bayan arkadaşlarla zaman geçirirken bu özel durumun prezervatif yüzünden hissedilemez olmasını istemezsiniz sanırım. İster misiniz? Bu durum bakış açısıyla alakalıdır. Kimi erkek sağlıkla alakalı risklerinden dolayı kondomsuz seks yaşayan lardan her zaman uzak durur ama kimi erkek de aksini ister… Erkekler bir kere kendi istedikleri konusunda farklılıklar gösteriyor… kadınların ortak zevkleri olmaması bu nedenle çok normal.

Bayanlarla alakalı seçimler yaparken sitedeki kategorileri ve bayanların profil sayfalarını incelerseniz o zaman telefon araması yapmaktan kurtulursunuz. Çünkü her bayan arkadaş zaten sizin kendilerini bu yönleri ile anlamanıza yardımcı olmak için ilanlarında kendilerinden bahsederler. Gerçi aceleci erkekler de çok… mesela hangi kategoride bakmadan hatta profil yazısı gibi önemli bir durumu göz ardı ederek bayanlara ulaşan ama bu gibi bir durum o bayanla eğlenemezsiniz hatta eğlenme şansınız varsa da kaybedersiniz çünkü kadın kendisine ve isteklerine saygı duymayan erkeklerle asla olmak istemez.

Şimdi ise geldik arkadaş isteyen erkeklerin dikkat etmeleri gereken en özel durumlara… bu durumlar isteklerle alakalı değildir daha çok şartlarla alakalıdır. Açık alanda sevişemezsiniz ne de olsa ve bu nedenle eviniz var mı? Karşınızdaki bayan arkadaş size gelir mi?… gibi önemli durumları muhakkak düşünmeli ve araştırmalısınız. Evinde sizleri misafir edebilir çoğu bayan ama öncesinde bir kısa tanışma da ister. Bu gibi durumlar da çok önemlidir ve muhakkak dikkat edilmelidir yoksa gerçekten de eğlenmeyi planlarda yarı yolda da kalabilirsiniz. Mükemmel bir şekilde eğlenmek aslında zor gibi görünse de çok kolaydır. Siz sitemizi gezmeye başlayın da gerisi gelir.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın