Grup Aysel ve Cansel

Aysel

Merhabalar, Ben Aysel. Sizler ile olan ilişkilerimi aslında en başlarda tek başıma gerçek hale getirmekten çok daha büyük bir mutluluk duymakta olan bir bayandım. Daha doğrusu ben en başlarda grup seks ile alacağım zevki hiç bilmediğimden dolayı sizler ile olan ilişkilerimde bu durumdan hep kaçtım fakat bir gün zorla sayılacak bir şekilde grup seks ile tanıştım ve o gün o seksten o kadar fazla zevk aldım ki o günden sonra sizler ile olan ilişkilerimi normal bir şekilde yaşamak yerine sizleri de daha iyi tatmin etmek amacı ile sizlere bir arkadaşım ile grup tecrübesi ve grup hizmeti verme kararı aldım.

Seks konusunda tam anlamı ile sınırsız bir bayanım. Dediğim gibi eskiden gruba karşı bir tavrım vardı fakat o zamanlarda bile ben sizler ile tam anlamı ile sınırsız bir bayan olarak ilişkilerimi yaşamakta ve bunun hem sizlere hem de bana çok daha fazla zevk yaşatmakta olduğunu düşünüyorum. Sizlere artık grupta sınırsız bir çift olarak hizmet veriyoruz ve ilk olarak sizlere kendimi anlatmış bir bayan olsam da aşağılarda da siz elit beylere birlikte hizmet verdiğimiz bayan arkadaşım Cansel de kendini siz elit beylere anlatacak ve bu sayede sizler bizim hakkımızda çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve bu sayede bizleri seçme ihtimaliniz artacak.

Cansel

Merhaba Seks seven elit beyler Adım Cansel. Esmer bir bayan olarak sizler ile ilişki yaşamaktayım. Eskiden seksi hiç sevmiyordum. Daha doğrusu bu şekilde düşünüyordum. Ben hiç ilişki yaşamadığım yıllar içinde ilişki bana tamamı ile iğrenç ve gereksiz bir olay gibi gelmekte idi fakat ben bu düşüncemi ilk ilişkimi çok iyi bir şekilde yaşadıktan sonra üstümden attım ve kendime o gün verdiğim sözü hala tutmakta ve sizler ile olan ilişkilerim içinde her türlü zevki tatmak amacı ile elimden geleni asla hiçbir şekilde ardıma koymadan siz elit beylere hizmet vermekte ve bu işi de çok büyük bir zevk ile yapmaktayım.

Sizler de eğer benim gibi seksi çok seven kişilerden iseniz zaten benim ile olan ilişkilerinizin ne kadar kaliteli olduğunu çok rahat bir şekilde anlayacaksınız. Sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermek amacı ile her geçen gün kendimi geliştirmekte ve bu sayede de sizleri her geçen gün çok daha fazla tatmin ettiğimi düşünmekteyim. En son grup tecrübemden sonra da sizlere artık grup seks hizmetini de bayan arkadaşım ile birlikte vermekte ve bu işten birebir olan sekse oran ile çok daha büyük bir zevk almaktayız. Sizler ile olan ilişkilerimizi Antep Escort olarak sadece kendi evimizde yaşamaktayız ve asla dışarda bir yerde ilişkiye girmemekteyiz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın