İri Kalçalı Bakımlı Zeynep

Heeeyy, hoşgeldiinn.. Ben Zeynep, 25 yaşındayım, sana vücut ölçülerimden kısaca şöyle bahsedebilirim kalçalarım 125 cm iriliğinde ve 90 beden göğüslerim var. Spor yapmayı seven bir kadın olduğum için göğüslerim ve kalçam dışında ince bir belim var ve göbeğim yok tatlım. Doğal şarışınım. Bunları senin için san anlatıyorum, geldiğinde göreceğin görselliği ve sikeceğin bedeni gözünde canlandır istiyorum. Gaziantep’de escortluk yapan bir kadınım ve bu şehirde ki diğer kadınların aksine ben beni sikecek adamın görselliğine değil işlevselliğine bakıyorum. Beni sımsıkı vajinamın içinden geçerek dibine kadar inlete inletesiktiğin zaman benim için dünyanın en muhteşem adamısın demektir. Ben sapyoseksüel bir kadınım, fakat sapyoseksüellik konusunda seks zekası benim için en çok irdelediğim konudur.
Gaziantep’de genellikle basit şeylerin peşinde olan kadınlar seks zekasının ne demek olduğunun pek farkında değildir ve bu yüzden genellikle tıkanıp kalırlar bir kereden sonra ama ben seninle sikişirken senin ruhuna ve erkekliğin en çok nasıl hitap edebilirim ve seni nasıl tatmin edebilirim diye hızlı bir analiz yapıp seni herhangi bir istemediğin konuşma ya da eylemle yormam ve yıpratmam seni sabaha kadar zevkten inletirim ve seninle durmadan sevişebilirim. İstenmeyen sonuçlar olmasın diye sürekli sağlık kontrollerimi yaptırıyorum ve kişisel bakımıma çok dikkat ediyorum, Bu sebeple korunmaya ve bana gelirken kişisel bakımına dikkat etmelisin.
Biraz mazoşist bir yönüm var yani bana sert davranılması benim adrenalinimi yükseltir ve beni felaket şekilde azdırır. Beni istediğin gibi duvardan duvara fırlatarak sikebilirsin tatlım. Beni hunharca sikeceğin o anları hayal ettiğimde kalbim hızla çarpıyor resmen. Ateşi yüksek bir libidoya sahibim, beni bir dondurma gibi yalamak isteyen beyleri lolipop gibi emerek tenimde dolaştırmak fikrinden uzaklaşamıyorum sanırım en sevdiğim şeylerden birisi de oral seks.
Temiz ve kaliteli bir otel odası, sen henüz bir şey dememişken senin tüm seks fantezilerini ve ne istediğini anlayan, sarışın bir seks bombası ile Gaziantep’de sikişmek istiyorsan eğer beni aramalısın tatlım. Beni aradığın zaman sesimden bile anlayacaksın ne kadar istekle seni beklediğimi.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.