Manken Afitap & Esmer Karbeyaz

Manken Afitap

Merhabalar Seks sever beyler. Ben bir bayan olarak aslında bu işi başta hiç istemeden yapmakta olan ve belki de hayatınızda göreceğiniz seksten en fazla nefret eden kişiydim. Hiç bir zaman böyle bir iş yapacağım aklıma gelmezdi fakat bir gün seks ile ciddi anlamda tanıştım ve o gün seksten boşu boşuna nefret ettiğimi ve düşüncelerimin aksine seks gibi bir nimetten çok uzun bir süre mahrum kaldığımı fark ettim. İşte tam da bundan dolayı asıl mesleğim olan mankenliği bırakıp sizler ile olan ilişkilerimi hızlı bir şekilde girip kendi açığımı kapatmak amacı ile bu işe başladım ve artık sizler ile olan ilişkilerimi bu meslek aracılığı ile yapmakta olan bir bayanım.

Seks konusunda sizlere tam anlamı ile sınırsız bir şekilde hizmet vermekte olsam da tecrübe konusunda ciddi anlamda eksiklerim var bunu asla hiç bir şekilde siz elit beylerden gizlemek gibi bir yanlış yapmam çünkü ben bu işi yaparken hem siz elit beyleri mutlu etmekte hem de kendi eksiğimi kapatmaktayım. Gün geçtikçe bu işi çok daha iyi bir şekilde yapmaya başladım fakat hala bir çok eksiğim var ve bunları da sadece siz elit beyler ile birlikte kapatabilirim fakat sekste olan tecrübeme oran ile eski bir manken olmamdan dolayı da sizlere çok güzel bir vücut ile hizmet vermekteyim.

Esmer Karbeyaz

Merhabalar, Esmer bir bayan olarak erkeklerin bana çok büyük bir ilgisi var ve ben de tam anlamı ile seks delisi bir bayan olmamdan dolayı sizler ile çok daha fazla ilişkiye girmek adına kendime en iyi meslek olarak bunu seçtim ve işte tam da bundan dolayı sizler ile olan ilişkilerimi bu meslek adı altında eyleme döküyorum ve bu sayede kendimi ciddi anlamda mutlu ve rahat bir bayan olarak hissediyorum. Vücut olarak da bir çok bayana oran ile çok iyi bir fizik sahibiyim ve bundan dolayı da sizlere kesin bir şekilde göz zevki sunacağım konusunda esmer bir bayan olarak kendime ciddi anlamda çok güvendiğimi sizlere söylemek istiyorum.

Seks konusunda bir hayli tecrübeli sayabilirim kendimi çünkü tam anlamı ile seks delisi bir bayanım ve bundan dolayı da ilişkiye girmeden bir süre bile dursam direkt olarak azgın bir hale gelmekteyim ve bundan dolayı da Gaziantep Escort olarak hiç durmadan siz elit beyler ile ilişkiye girmekte ve kendime sadece bu şekilde tatmin edebilmekteyim. Sizler bana ilişki dediğiniz an istediğiniz her yerde sizler ile bu ilişkiye yaşayabilirim. Sizler isterseniz kondomlu bir şekilde bana bu zevki yaşatın isterseniz de kondomsuz fakat sizlerden tek isteğim var o da beni sert bir şekilde becerin…

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın