Masör Sevgi Ve Olgun Yeliz

Masör Sevgi

Merhabalar, Ben bir bayan olarak sizleri seks konusunda çok rahat bir şekilde tatmin edebileceğime inanıyorum. Genç ve bunun yanı sıra tam anlamı ile dipdiri bir bedene sahibim. Ve sizler ile olan ilişkilerim öncesinde sizlere masaj yaparak sizleri tüm stresinizden arındırıp ilişkiden normale oran ile çok daha fazla zevk almanızı ve rahat etmenizi sağlamaktayım. Seks benim için masajdan daha önemli bir olay olsa bile ben masaj yapmayı çok seven bir bayanım ve bundan dolayı da sizler ile olan ilişkilerimde masör olarak kendimi tanıtıyorum ve kendimi masör olarak boşa tanıtmadığımı kanıtlamak amacı ile en iyi şekilde siz elit beylere masaj yapıyorum.

Seks konusunda tam anlamı ile sınırsız bir bayan olarak siz elit beylere hizmet veriyorum ve bu sayede kendimce diğer bayanların bir adım önünde olduğumu düşünüyorum. Bence seks bir bütündür ve bundan dolayı da hiç bir şekilde her hangi bir türü bir kişi tarafından ayrılmaması gerekir. Ben bu şekilde düşünmekte olan bir bayan olmamdan dolayı da sizler ile olan ilişkimi tamamı ile sınırsız ve tabusuz bir şekilde yürütmekte ve sizlerden de çok iyi tepkiler almaktayım. Sizler ile olan ilişkilerimi genel itibari ile sizlerin istediği her yerde girmekte olan bir bayanım, asla yer ayırmam fakat sizlerden kesinlikle kondom takmanızı rica etmekteyim.

 

Olgun Yeliz

Normalde erkeklerin geneli genç ve diri bedenli bayanlar ile birlikte olmak istiyor fakat işin aslı eğer sizler elit bir bey olarak ciddi anlamda düzgün ve bunun yanı sıra belki de hayatınızın en zevkli ilişkisini yaşamak istiyor iseniz eğer kesin bir şekilde olgun bir bayan ile birlikte olmalısınız. Bunun sebebini eğer bana soracak olursanız ben olgun bir bayan olarak sizlerden önce bir çok elit bey ile birlikte oldum ve bundan dolayı da sizlere diğer bayanlara oran ile çok daha iyi ve çok daha kaliteli bir ilişki hizmeti verebilirim ve sizler eğer bana inanmıyor iseniz benim ile birlikte olup beni test edebilirsiniz.

Seks konusunda birkaç konu haricinde sizlere yardımcı olmakta olan bir bayanım. Gaziantep Bayan Escort Gençken tamamı ile sınırsız bir şekilde hizmet veriyordum fakat zaman ile seks içerisinde bazı eylemlerin diğerlerine oran ile çok daha az zevk verdiğini tecrübe edindim ve bundan dolayı da sizler ile olan ilişkim içerisinde sizlere en fazla zevk veren eylemler ile hizmet vermekte ve bu şekilde sizleri daha iyi bir ilişkiye girme fırsatını verdiğimi düşünmekteyim. Sizler ile olan ilişkilerimi genelde otellerde yaşamayı tercih etmekte olan bir bayan olarak sizlerden ilişki öncesinde kişisel bakım ve hijyeninize kesin bir şekilde dikkat etmenizi ve bunun yanı sıra kondom kullanmanızı istemekteyim.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın