Olgun Belgin & Dominant Belgün

Olgun Belgin

Merhabalar, Olgun bir bayan olarak siz elit beyler ile ilişkiye girmekte olan bir bayan olsam da siz elit beylere bir konunun garantisini çok rahat bir şekilde verebilmekte olduğumu da belirtmek konusunda hiç bir çekince duymamaktayım. Ben olgun bir bayan olsam da fiziki konuda kendime ciddi anlamda dikkat etmekte olan bir bayan olarak bir çok genç bayandan çok daha iyi bir fiziğe sahibim ve bunun yanı sıra olgunluktan gelen tecrübem ile siz elit beylere her bayandan çok daha iyi bir şekilde hizmet vermekteyim ve bundan dolayı da sizler beni diğer bayanlara oran ile çok daha sık bir şekilde tercih etmektesiniz.
Seks konusunda tam anlamıyla sınırsız bir bayan olarak siz elit beylere hizmet veriyorum ve seks esnasında kontrolü tamamı ile siz elit beylere bırakıyorum çünkü erkekler kontrol etmeyi seviyorlar. Hele ki seks sırasında partnerini kontrol eden bir erkek bence normale oran ile kat ve kat daha fazla ilişkiden zevk alıyor ve bundan dolayı da ben siz elit beyler ile olan ilişkilerim içerisinde her zaman siz elit beylere kontrolü bırakmakta ve bundan da büyük bir zevk almaktayım. Sizler ile olan ilişkilerimi genel itibari ile kendi belirlediğim otellerde girmekte olan bir bayan olsam da bazı özel elit beylerin evine de uğramakta olan bir bayanım.

Dominant Belgün

Hayat içinde her zaman bir taraf baskın diğer taraf ise ona itaat etmeye yönelik bir şekilde hazırlanmıştır ve bu düzene de herkesin uyması gerekiyor. Her konuda bu olay bu şekilde ve bir örnek vermem gerekir ise eğer siz elit beyler bile bir işe girmek istediğinizde patronunuz sizden daha baskın bir tip oluyor ve ona itaat etmek zorunda kalıyorsunuz ve bazı kişiler seks yaşantısı içerisinde bu itaat olayından ciddi manada zevk almakta ve ben de tam anlamı ile dominant bir bayan olarak sizlere hizmet vermekte ve bu sayede de sizlerin çok daha fazla zevk alması konusunda siz elit beylere ciddi oranda yardımcı olmaktayım.
Seks konusunda tam anlamı ile sınırsız bir bayan olsam da siz elit beyler ile olan ilişkilerimi tam anlamı ile ödül ceza sistemi içerisinde yaşamakta ve sizlere karşılıksız hiç bir ödül vermemekte ve bu sayede sizler ile olan ilişkilerimi daha zevkli bir hale getirdiğimi düşünmekteyim ve genel itibari ile de benim ile birlikte olmakta olan erkekler bu tarzımdan ciddi anlamda hoşlanmakta ve Gaziantep Escort ile bir ilişki yaşamak istedikleri zamanlarda her zaman beni seçmektedirler. Sizler ile olan ilişkilerimi sadece kendi evimde girmekte olan bir bayan olarak sizlerden ilişki öncesinde hijyen konusuna dikkat etmenizi istiyorum.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın