Partnerlerin En İyisi

Şimdi eğer… seksten bahsedeceksem ayrı sevişmelerden bahsedeceksem ayrı konuşmam lazım! Gerçekten de seks ve sevişme birbirinden çok farklı, alakasız şeylerdir. Seksi kısaca anlatacak olursak… mastürbasyondan tek farklı o an elinizde değil de bir kadının vajinasında olmanızdır… diyebiliriz ama sevişmek çok daha başka ve kapsayıcıdır… sevişmenin bir kısmı sekstir… o anın öncesi de vardır ki ön sevişme… evet ismi bile belli “ön sevişme”. Fransızlar her ne kadar sevişme konusunda kendilerini en iyi diye lanse etseler de bu konuda Asya ve Orta Doğu kadınlarının gerçekten de üzerine yoktur bilhassa Türk kadınları…  olan kadınlarla zaman geçirirken mutlu olmanıza neden olan şey seks değil, sevişmedir.

Bir tüyo daha vereyim. Hangi kadınla zaman geçirirseniz geçirin muhakkak o kadının fetişler noktasında istekli olup olmadığına bakın. Fetişler olmadan seks olmaz ki sevişmedir bu aslında… dudak dudağa öpüşürken yaşadığınız histir fetişler ama aynı zamanda ayaklarınızın yalanırken o tatlı gıdıklanma hissi var ya? O da fetiştir. Fetişleri değerlendirmelisiniz ve her zaman sevişmelerinde fetişleri isteyen kadınlarla olmalısınız. Fetiş demek fantezi demektir aslında. İki farklı dilden köken olarak gelen ve aynı amaçla Türk içinde kullanılan iki farklı kelime (ama anlam aynıdır). Sizin bir kadınla anal seks yapmanız fetişlerle alakalı değildir ama o sırada bayanın “beni tokatla popomdan, acıt” demesi fetiştir.

Tabii ki fetişleri acı ile değerlendirmemek lazım. Az önce masumane bir dudak dudağa öpüşme bile fetiştir dedik değil mi? Yok ama bu bu şekilde olmayacak… sizin fetişleri tam manasıyla anlamanız benim satırlarımı okumanızla mümkün değil. Bunu ancak  lar içinde gerçekten de fetiş konusunda sizleri heyecanlandıracak bayanlarla zaman geçirirseniz anlarsınız ama zor diye düşünmeyin. Siteye girin, bayan arkadaşları seçin ve sohbet de edin hatta… telefon numarası üzerinden eski usul arayarak sohbet edebilirsiniz ya da direkt mesajlaşa da bilirsiniz seçim sizlere kalmış… o andan sonra bayanların fiyatlarını değerlendirin ama bayana sormanıza gerek yok.

Çoğu sitemizde erkeklerine zaten profillerinde fiyat bilgisini vermiştir ve bu nedenle bu bayanlarla kaliteli zamanları en uygun ödeme ile de yaşayabilirsiniz. Erkekler acemi olabilir ama bu kötü bir şey demek değildir ki… nasıl uzman erkekler acemi kadınları gördükleri zaman heyecanlanıyor aynı durum uzman kadınlar için de geçerlidir. Gerçekten de acemi erkekleri almak ve uzman, tam manasıyla bir erkek yapmak için sabırsızlanan bayan arkadaşlar da var ve bu durum için indirim yapmaktan da asla geride kalmazlar… sizler az dediğim gibi önce ne istediğinize karar verin sonra bayanlara ve sonra da bırakın eğlenceler sizi bulsun. Uzman kadınlarla eğlenmek şans işi değildir ama şanslı erkeklerden biriyseniz o zaman ucuz da eğlenebilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın