Sevişen Partner Hülya

42 yaşındayım, benle olacak olan erkeklerin bir şeyin farkına varmalarını istiyorum. O da benimleyken gerçekten de eğlenceler mümkün olabilecek en yüksek dozdadır hem ben içkinin sıcaklığını da sizleri eğlendirirken kullanırım e ne de olsa mevsim kış. Isınmak için her detay mümkün olan her fırsat değerlendirilmelidir.

Uzman bir masözüm ve aslında bana geldiğiniz zaman eğer akıllı & uslu olursanız o zaman sizlere masaj da yapabilirim. Evet erkeklerle zaman geçirirken ben sözlerimi dinlemelerini isterim. Aslında ben senelerdir  olarak zaman geçirsem de neden erkeklerden nefret etmedim biliyor musunuz? Çünkü sizinle zaman geçirirken sadece sizlere odaklandım, maddi çıkarlar her zaman en son düşündüğüm durum oldu. Bu nedenle de aşkın sıcaklığıyla da eğlendim, sizlerden soğumadım ve aynı zamanda her seksi yaşadım. Kondom kullanmak önemlidir ve bence çılgın olmak ya da olmamakla alakası yoktur.

Sizinleyken ben swinger seksler de yaşayabilirim, neden olmasın? Biseks birliktelikleri de ben sizlerle zaman geçirirken severek yaşayabilirim. Gerçekten de sekslerde kondom kullanmak ya da kullanmamak zerre kadar zevkle alakalı değildir.

Esmer bir kadınım ve zaten sizinle zaman geçirirken ben evime aldığımı söyledim. Gecelik ücretimi duyduğunuz zaman çok şaşıracağınızı biliyorum o da 1000TLdir. İçki de benden. Ben ucuza zaman geçiriyorum sizlerle ama ucuz bir kadın olduğum için değil asla.

Sizi ben zaman geçirirken süper lüks evimde ve kendi kaliteli misafirperverliğimle mutlu ediyorum e bu nedenle de eğlendirebiliyorum ya zaten. Tabii ki ucuzum çünkü ben olduğum sırada sadece mutlu olmama neden olacak erkeklerle olmak istiyorum da ondan. Gerçekten de bu durum benim için önemlidir.

Asla genç erkeklerle sadece zaman geçiririm demem. Ben erkekleri bilen ve bedenle, yaşla zevk almak alakalı değildir de bilen bir kadınım ama eğer birileri ile birlikte olacaksam o zaman o birilerinin benim gibi genç hissetmesi önemlidir.

İçelim, güzelleşelim. A durun sizlere ben +bir haber daha vermek istiyorum eminim bu haber de sizleri memnun edecek.

Bir kaliteli erkekle zaman geçirmek güzeldir ne de olsa ama ya 2 erkek hatta 3 erkekle zaman geçirmek? Çok daha güzel değil midir? Bence de güzeldir ve grup yaparkenolarak ben erkek sayısında ödemenin katlarını almam. Bu da erkeklerimin çok daha az ödeyip bana sahip olmalarına neden olur ki grup sekslerde ben performans olarak çok daha başarılı bir kadınımdır. Hadi o zaman birlikte en elit eğlenceleri yaşayalım ki eğer eşleriniz varsa o zaman eşlerinizi de benle geçen gecelerinize davet edebilirsiniz ben onlarla da sevişmek istiyorum. Dediğim gibi seks söz konusu olduğunda ben çok çılgın olabilen bir kadınım gerçekten de.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın