Telefon Numaraları

İnsanların birbirlerine kısa zamanda aşkım demelerine anlam veremem ben asla. Gerçekten de yanlış bir durum ama sevişirken iş değişir. O zaman yanınızdaki kadın bir  da olsa seksin sıcaklığı ona aşkım demenize neden olabilir. Artık buna seksin sıcaklığımı denir o an kendini kaybetmemi denir bilemem ama seks sırasında yaşananlar gerçekten de insanların normalde yaşamayacakları şeyler olabiliyor… ayak fetişlerini bunun için örnek gösterebiliriz aslında. Çıtır bir kadın sizinle zaman geçiriyor ve o an dilini aletinizden geçti hiç teninizden kaldırmadan ayaklarınıza kadar indirdi… sığ düşünmeyin gerçekten de… ayaklar, karın yan bölgeleri ve kulaklar… bir de ense her zaman çok eğlendirir. Gerçi sizlere özel yerler de olabilir ama sevişmek demek bu bölgelerin muhakkak kullanılması gerek demektir.

Kişiye özel yerler de dediğimiz gibi söz konusu olabilir. Mesela erkeklerde meme uçlarının yalanması ne alaka? Diyebilirsiniz ama olabiliyor… bazı erkekler meme uçları yalandığı zaman gerçekten de tarifi zor bir şekilde kendilerinden geçebiliyorlar. Bu durumları değerlendirin gerçekten de. O zaman göreceksiniz çok eğleniyorsunuz. Hem erkeklerle zaman geçirirken bayan arkadaşları eğlendirmelidir ya… bayanlar da erkekleri… bu nedenle birbirinize bence en deli fetişlerinizi de söylemelisiniz. Gerçi eskortluk yapan bir bayanla zaman geçiriyorsunuz o bayan arkadaşın yaşamadığı şey kalmamıştır ama sahip olduğu bilgelikle size de tüm deneyimleriniz açısından yardımcı olabilir.

Sekste ayak yalama dedik kaldık… enteresanlıklar seks için sadece ayak yalama halinde değildir çok daha uç fetişler de vardır. Misal: İşeme… Iyk demeden önce gerçekten de kendinize sorun seks mantıklı bir şey mi diye? İnsanın iç dünyasında olan şeyler tamamen sevişirken ortaya çıkar ve dürtülerle alakalıdır. Bu nedenle de her zaman bu fetişler vardır, olacak da… önemli olan eğer erkekler gerçekten de bu tarz özel zevkler hissediyorsa o zaman bunları yaşayabilecek bayanlara ulaşabiliyor mu? Budur! Bu nedenle de  bayanlarla alakalı erkekler arama yaptıklarında kendilerini tam manası ile mutlu edecek %100 uyumlu oldukları bayanları bulsun diye sitemizi geliştirdik.

Sitemizde bayanları daha telefon numaralarını bilmeden, bir kere konuşmadan bu açılardan anlayabilirsiniz. Mesela bayan arkadaşların hemen dizilimin gösterdiği kategorilere bakabilirsiniz. Eğer orada fetiş… varsa istediğiniz aşk sıcaklığına bir adım yaklaştınız demektir. O andan sonra profil kısmına bakın! Her zaman herkes cesur olmak zorunda değil… eğer fetişlerden ve neden oldukları hazlardan bahsetmişse bayan arayın sorun… işte o zaman aradığınız bayana ulaştığınızı anlarsınız ama bayanın resmi olmayabilir. Bu durumda fiziksel özelliklerini düşünerek hayal etmek yerine bayan arkadaştan bir resim isteyebilirsiniz. Az pratik düşünün o zaman en büyük problemlerin bile üstesinden gelebilirsiniz ki Tür erkekleri de zaten bu konuda diğer milletlerin erkeklerinin her kıskandığı bir yerdedir. Değil mi?

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın