UzmanBayan Canan

Merhaba… Karagöz’de Lale Paşa’da oturuyorum. 32 yaşındayım eve evinde zaman geçirmek istediğiniz bir kadınla olmak isterseniz sizi misafir etmek isterim… 2 senedir yalnız yaşıyorum. Boşanma sürecim o kadar sancılıydı ki yeniden başıma gelmesini istemediğimden evlenmek de istemiyorum. Bir de zaten bir musibet bin nasihatten iyidir derler ya bu kötü macera benim kendimi anlamama neden oldu. Ben yapı olarak erkeklerleyken mutlu… ama birliktelikleri resmiyet kazanırsa mutlu olmayan bir kadınım anladım.

Biliyorum aslında 32 yaş çok genç bir yaş değil. Genç evet ama çok genç değil. Lakin minyon olmam bir yandan, şanslı olduğum için sahibi olduğum mükemmel vücut hatlarım, sarışınlığım, yüz güzelliğim ve beni ben yapan en önemli hazinem… çılgın karakterim de bir yandan düşünüldüğü zaman benimleyken erkeklerimi memnun etmemem imkânsız.

Açık söylemek gerekirse  olduğum sırada ben de mutsuz olmak istemem gerçekten… evet ben de mutlu olmalıyım sizinleyken ve bu nedenle para bazlı düşünemem sizi kabul ederken. Her zaman tanıştıktan sonra değerli olduğuna inanırsam erkeklerle zaman geçiririm. Sohbet aşamasında ben ücret talep etmiyorum. Diğer kadınları bilmiyorum gerçekten belki tanışırken sohbet ettiği için de ücret talep edenler vardır ama ben istemem… Eğer buraları biliyorsanız zaten semtin en güzel zaman geçirilebilecek yerlerinden birisi Hışvahan Gourmet’tir bilirsiniz. Burası olması da önemli değil önemli olan tanışmamız ve sizden o an etkilenmem.

Her şeyi yaşamaya müsaade edebilirim… müsaade etmek demek az “katlanmak” demek gibi geliyor kucağa ama öyle değil. Sizinleyken prezervatif olmadan yaşayacağım sekslerimi eğer fetişlerle daha da eğlenceli bir hale getirmek isterseniz o zaman ben seve seve sizin her istediğinizi yaşayabilirim. Grup seksleri şu an için düşünmüyorum ama sizi tanıdıktan sonra ne olur bilemem… Tabii ki sizinle o zaman grup seksleri de yaşarım ama öncelikle amacım sizi ve ne kadar sizinle eğleneceğimi anlamak… resimlerim var tabii ki ve sizlere göstermekten de mutluluk duyarım eğer ararsanız… ben de sizi görmek istiyorum ama resimlerden önce karşılıklı… konuştuktan sonra atlayıp benim semte gelin o nedenle hemen tanışalım.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın